Fórum podpory

forumzdarma.cz

Závazná pravidla podpory phpBB forumzdarma.cz

Závazná pravidla podpory phpBB forumzdarma.cz

Příspěvekod TheEilag » 22 črc 2018, 22:03

Závazná pravidla podpory phpBB forumzdarma.cz

1. Registrace a uživatelské účty
a. Tato služba je poskytována zdarma a nejsou požadovány žádné členské příspěvky nebo poplatky.

b. Uživatel je povinen při registraci zadat platné a pravdivé údaje

c. Administrátoři a Moderátoři si vyhrazují práva kdykoliv vyloučit uživatele, smazat jeho příspěvky, popř. jinak omezit uživatele, při porušení jakéhokoliv z uvedených bodů

2. Přispívání na fóru a podpora
a. Uživatel se zavazuje přispívat obsah relevantním k tématice daného fóra, administrátor a moderátor může kdykoliv bez udání důvodu mazat příspěvky uživatelů, pokud to shledá za nutné

b. Uživatel se zavazuje nepřispívat pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscenním, vulgárním, zastrašujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, České republiky, kde sídlí phpBB forum hosting - forumzdarma.cz, nebo platné mezinárodní právo.

c. Dříve než založíte nový topic / thread (dále téma), použijte funkci Hledat a zjistěte si, zda daný problém zde nebyl již někde řešen.

d. Při zakládání témat s žádostmi o pomoc se snažte vystihnout jeho název odpovídající vašemu problému. Témata typu "Pls pomozte", "POMOOOC!!", "Poraďte" a podobně budou nemilosrdně mazána.

e. Dbejte prosím na dobré mravy a také na to, že ne každý je v oboru znalý a zkušený.

f. Nepoužívejte citace vně citací (tzv. mnohonásobné citace). Nahrazujte je jiným způsobem (například třemi tečkami "..."). Mnohonásobnou citaci je možno výjimečně použít pouze v případě, že se jedná o podobný dotaz, na který byste odpověděli dvakrát stejnou větou.

g. Platí přísný zákaz veškerého SPAMU a OT(OffTopic - příspěvek, který se netýká probíraného tématu). SPAMem jsou rozuměny příspěvky typu "Thx.", "goood", a podobné příspěvky bez věcného obsahu a cílené propagace cizích stránek.

h. Na fóru je přísný zákaz zveřejňování odkazů na stránky, které se zabývají warez tématikou, vč. čistě informativních prezentací. Porušení tohoto pravidla se bere jako zvláště závažné a může být důvodem vašeho okamžitého vyloučení z tohoto fóra.

i. Příspěvky se zbytečným formátováním (tučný, veliký nebo barevný text) budou upraveny a formátování z nich odstraněno.

j. Zákaz napadání jakéhokoli uživatele na tomto fóru; sprostých a vulgárních projevů; rasové, náboženské, sexuální a jiné diskriminace a porušování platných zákonů České republiky.

k. Není dovoleno žádat o podporu týmu přes soukromé komunikační kanály. Podpora je poskytována pouze na fóru v odpovídajících sekcích nebo emailem na podpora@forumzdarma.cz, admin@forumzdarma.cz, případně theeilag@forumzdarma.cz nebo na Facebookových stránkách služby.

3. Podpora, právní záležitosti, avatary a podpisy

a. Podpora není poskytována fórům, které podporují, obsahují nebo uvádějí odkazy na fóra, prezentace nebo soubory zabývající se tématikou warez. Toto pravidlo je uplatněno v širokém rozsahu a diskuze na toto téma se nepovolují.

b. Uživatel si může zvolit avatar o maximální velikosti 90x90 pixelů, pokud Moderátor nebo Administrátor neurčí jinak.


g. Podpis:
V podpisu je povolen pouze obyčejný text bez obrázků
Komerční odkazy nejsou povoleny, kromě výjimek udělených týmem, odkazy na nekomerční stránky jsou povoleny, maximálně však tři.
Není povoleno obarvovat nebo zvětšovat text nad normální(100) velikost.


KAŽDÝ UŽIVATEL JE POVINEN DODRŽOVAT TATO PRAVIDLA. PŘI JEJICH PORUŠENÍ HROZÍ TRVALÉ VYLOUČENÍ Z FÓRA (BAN).
POZN.: Administrátoři a moderátoři si vyhrazují právo kdykoli tato pravidla upravovat a měnit podle potřeb fóra.
12.7.2020.1:23 aktualizoval TheEilag. Úprava.
Moderátor a technická podpora služby forumzdarma.cz
podpora(zavinac)forumzdarma.cz

Osobní email:
theeilag(zavinac)forumzdarma.cz
Uživatelský avatar
TheEilag
Technická podpora
Technická podpora
 
Příspěvky: 262
Registrován: 26 čer 2018, 11:05
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron